۶ نکته در مورد تغییر ظاهر در مراسم عروسی

۶ نکته در مورد تغییر ظاهر در مراسم عروسی : همان طور که می دانید روز عروسی یکی از روزهایی است که همه دوست دارند به بهترین نحو ممکن در آن روز زیبا باشند و بدرخشند. بسیاری دوست دارند که شب عروسی شان با یک تغییر بزرگ در مراسم حاضر شوند و بقول خودشان مهمان ها را سورپرایز کنند. درست است که ایجاد تغییرات خوب است اما توجه کنید که این تغییرات نباید طوری باشد که از خودتان هم از ظاهرتان خوشتان نیاید و روزی که برایش کلی زحمت کشده اید و برنامه ریزی کرده اید با یک اتفاق خراب شود. شما با رعایت چند نکته ساده می توانید، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی مطمئن باشید مهمانان ازدیدن شما ذوق زده خواهند شد و یک شب رویایی را با ان ها سپری خواهید کرد.

تغییر ظاهر در مراسم عروسی

به دنبال امتحان چیزهای جدید نباشید

امروزه سبک های متفاوتی از ارایش و شینیون رواج پیدا کرده است. اگر شما همیشه یک سبک ارایشی داشته اید و با آن میکاپ زیباتر می شوید بهتر است که همان سبک آرایش را برای مراس تان انتخاب کنید چون به هیچ وجه مراسم ازدواج تان زمان مناسبی برای آزمایش سبک های جدید و ارایش های نوین برای اولین بار نیست. شما اگر تا به حال رژ صورتی و یا سایه دودی را در می کاپ هایتان استفاده نکرده اید، بهتر است به هیچ عنوان آن را برای روز عروسی تان هم امتحان نکنید.

تغییرات ناگهانی را به وقت دیگر موکول کنید

اگر خیلی دوست دارید که تغییراتی را در خود ایجاد کنید پیشنهاد ما این است که حتما این تغییرات را برای بعد از مراسم و برای تور ماه عسل خود انجام دهید تا یک تحول برای شما شود. پس عمده تغییراتی که دوست دارید انجام دهید همچون برنزه کردن، برجسته کردن گونه ها و یا کوتاهی زیاد مو را برای روز عروسی تان فراموش کنید. نباید این ریسک را بپذیرید چون شما مطمئن نخواهید بود که این تغییرات عمده برایتان مناسب است.

مطالعه کنید :   کارهایی برای آرامش عروس در عروسی

از چند ماه قبل برای تغییرات جدید آماده شوید

برنامه ریزی برای عروسی از ماه های قبل صورت می گیرد بهترین زمان برای انجام بعضی تغییرات هم بهتر است که ۱ ماه مانده به مراسم صورت بگیرید شما هر ایده ای که برای آرایش مو و یا صورتتان مثل (لیزر جای جوش) در روز عروسی دارید، حتما از ۱ الی ۱ و نیم ماه پیش از عروسی امتحان کنید. یا اگر دوست داریددر رنگ موی خود تنوع ایجاد کنید موهای خودتان را هایلایت کنید و یا کوتاه کنید و یا هر مراقبت پوستی که می خواهید بر روی پوست تان انجام دهید.

از رژ لب یا برق لب به تنهایی استفاده نکنید

حتما ارایشگرتان نکات آرایشی را برای شما خواهند گفت و در آرایش خودتان هم از آن استفاده خواهند کرد معمولا رژ لب های که در بازار موجود است ماندگاری بالایی دارند؛ اما تکنیک های دیگری هم برای ماندگاری بیشتر وجود دارد مثلا حتما باید پیش از استفاده از رژ یا برق لب، از خط لب استفاده کنید خط لب باعث پر دیده شدن لب و ماندگاری رژتان بیشتر شود. استفاده رژ یا برق لب به تنهایی باعث می شود صورت شما محو به نظر برسند و شما مات و بی روح دیده شوید.

از پودر های نامناسب استفاده نکنید

سعی کنید که در آرایش خود از لوازم آرایش های با برند خوب و قابل اطمینان استفاده کنید. از آن جایی که پنکک و یا پودرهای فیکس کننده آرایش باید قشنگ فیکس شوند و بر روی صورت به خوبی بنشیند. باید حتما از کرم پودری استفاده کنید که بر روی صورتتان بنشیند و صورتتان صاف و یک دست شود. میکاپیست شما حتما خودش می داند که از چه پودری برای برجسته کردن استخوان گونه استفاده کند که این پودر رژ گونه مناسبترین رنگ را داشته باشد و نباید رنگ گونه تان تفاوت زیادی با رنگ پایه پوستتان داشته باشد. چون شکل خوبی در ظاهرتان ایجاد نمی کند.

معرفی بهترین آرایشگاه های عروس تهران : سالن آرایش عروس

ابروهایتان را فراموش کنید

برای اینکه ظاهرتان تغییر کند و رنگ صورتتان روشن تر شود رنگ کردن و آرایش ابرو را فراموش نکنید سعی کنید که رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید. اگر قسمتی از ابروها یتان خالی است قسمتهای خالی ابروهای تان را نیز فراموش نکنید با روش های مثل تاتو یا هاشور ابرو هایتان را خوش فرم کنید