۱۰ تجربه زمستانی پیش از ازدواج

۱۰ تجربه زمستانی پیش از ازدواج : با نزدیک شدن به ایام تعطیلات و شلوغ شدن تالار ها برای برگزاری مراسم های عروسی دلهره و استرس خاصی سراغ برگزار کنندگان مراسم ها می آید. معمولا شما به اندازه کافی برای این موضوع تمرکز کرده اید و به اندازه کافی برنامه ریزی انجام داده اید. برای اینکه شما یک مراسم بدون استرس و آرام داشته باشید باید کمی مانده به انجام مراسم ذهنتان را از عوامل ایجاد کننده استرس و بهم زدن آرامش آسوده کنید.

10 تجربه زمستانی پیش از ازدواج

اگر مراسم شما بعد از تعطیلات زمستانی است این تعطیلات برای شما بهترین فرصت است تا از شر استرس ها خلاص شوید معمولا شما هرچه که به ایام تعطیلات نزدیک می شوید، برنامه ریزی برای عروسی آخرین اولویت فکری در ذهن شما است. در روزهای زمستانی که کاری جز استراحت نمی توانید انجام دهید و بهتر است که به جای فکر کردن به جزئیات سردرد آور و استرس زا، شما فقط به روزهای خوشی که با همسرتان سپری خواهید کرد فکر کنید.

عرفی بهترین تالارهای عروسی تهران : تالار عروسی تهران

باهم رقابت کنید

اولین کار برای اینکه تعطیلات خوبی را در خانه سپری کنید بهتر است که در منزل با همسرتان مسابقه های جذاب برگزار کنید اگر شما از دیدن رقابت های آشپزی در تلویزیون ذوق زده می شوید؟ پیشنهاد می کنیم که شما هم می توانید در منزل آن مسا بقات را با هم انجام دهید و لذت ببرید. بهتر است که از اعضای فامیل یا دوستان نزدیک تان هم بخواهید که شما را کمک کنند و شور و شوق کار را افزایش دهند می توانید اقوام را جمع کنید ان ها می توانند داوران مسابقه هم باشند؛ و این جذابیت کار را دو چندان می کند و شما یک رویداد جذاب را تجربه می کنید.

اسکی یاد بگیرید

می توانید با هم خاطره های خوبی را قبل از ازدواج داشته باشید. در روزهای سرد برفی زمستان اگر شما حتی اگر ورزش اسکی را در هر سطحی آشنایی دارید و به طور حرفه ای نمی توانید انجام دهید بهتر است این فرصت را از دست ندهید و لذت آموختن در کنار هم را غافل نشوید. اگر خودتان در سطح حرفه ای هستید به همسرتان بیاموزید و یا برعکس…

مطالعه کنید :   اختلاف زوج های جوان درباره تعطیلات نوروزی

اما اگر هردو آماتور هستید، با ثبت نام در کلاس ها لذت با هم آموختن را تجربه کنید در هر صورت خودتان را با آموزش اسکی سرگرم کنید.

سورتمه و تیوپ

معمولا اسکی سواری و آموزش اسکی کمی هزینه بر و زمان بر است و این برای همه مقدور و امکان پذیر نمی باشد. در هر صورت اگر برای شما امکان و فرصت یادگیری اسکی به هر شکلی فراهم نشد، دلیل نمی شود که خودتان را از این روزهای برفی و آب و هوای پاک این روزها محروم کنید برای استفاده از تعطیلات آن روز هنوز هم دیر نشده است شما می توانید یک رقابت سورتمه یا تیوب سواری را جایگزین کنید و یک روز فوق العاده را در کنار هم داشته باشید و لذت یک روز زمستانی را با همسرتان تجربه کنید.

به تئاتر بروید

قرار نیست که همیشه تفریحات پر هزینه داشته باشید شما می توانید با دعوت از همسرتان برای دیدن تئاتر مورد علاقه اش سورپرایز کنید. تماشای تئاتر کنار هم و سورپرایز کردن هر چند که کوچک هم که باشد می تواند یک شب رویایی را برای شما رقم بزند؛ و کنار همدیگر یک تفریح نسبتا کم هزینه برای شب های زمستان خواهد بود. برای شما بهتر است که یک تئاتر کلاسیک و رمانتیک را انتخاب کنید تماشای یک تئاتر بهترین و مناسب ترین گزینه است چون به حال و هوای این روزهای شما هم بسیار نزدیک است.

تماشای فیلم

اگر روزهایی را سپری می کنید که این روزها جشنواره فیلم های سینمایی برگزار می شود و فیلم های جذاب جشنواره در حال اکران است شما نباید این فرصت را از دست بدهید و لذت دیدن فیلم مورد علاقه تان را کنار همسرتان تجربه کنید. شما می توانید با هزینه مناسب در یک سینمای مدرن همراه همسرتان به تماشای فیلم بنشینید؛ و یک روز تعطیل عالی را برای خود و همسرتان رقم بزنید.

مطالعه کنید :   نکات مهم برای داماد ( بخش دوم )

گروه های داوطلبانه

شما برای آشنایی بیشتر با عواطف و احساسات همسرتان می توانید در یک گروه خیریه که فعالیت ها و کارهای اجتماعی به خصوصی را با کمک و همکاری هم انجام می دهند با مشارکت خودتان و همسرتان در این گروه ها می توانید علاوه بر لذت بردن درکنار هم می توانید شناخت کافی از خلقیات و از روحیات اجتماعی یکدیگر بیشتر آگاه و شناخت کسب کنید.

نقش یک توریست را اجرا کنید

هیچ چیزی به اندازه یک گردش کوتاه و نزدیک برای چند روز تعطیل لذت بخش نیست شما در اولین تصمیم یک شهر نزدیک به محل زندگی خودتان را انتخاب کنید و درباره مکان های دیدنی آن جا اطلاعات کسب کنید و در صورت صلاح دید و آماده بودن به اتفاق همسرتان به سفر یکروزه بروید. زمستان هم مث سایر فصل ها زیبایی های خاص و شگفت انگیزی را برای مسافران دارد شما هم با مسافرت از این شگفتی ها لذت ببرید. با پرس و جو از اهالی شهر حتما خودتان را به جاذبه های طبیعی برسانید و لذت ببرید حتما به سراغ موزه ها، یا بازارچه های مخصوص بروید که این مکان ها باعث به وجد امدن همسرتان نیز می شود و سفر خوشی را برای شما به ارمغان می اورد و می توانید از روزهای برفی زمستان لذت ببرید.

چتر سواری

اگر همسر شما بیشتر از هر چیزی دنبال یک تفریح همراه با ماجراجویی است پیشنهاد ما به این است که حتما با همسرتان به چتر سواری و سقوط آزاد سر بزنید و از این تفریح مفرح و هیجانی استفاده کنید و از آن جایی که این ورزش خیلی هم جزء تفریحات محسوب نمی شوند و بیشتر از نظر شرکت کنندگان نوعی ماجراجویی به حساب می آیند. بیشتر زوج ها با انجام این سرگرمی همدیگر را دچار چالش می کشند. اگر هر دو فکر می کنید افرادی بی باک و نترس هستید، حتما این یکدیگر را با این سرگرمی به چالش بکشید.

مطالعه کنید :   وظایف عروس و داماد در مراسم عروسی

خرید کنید

از دیگر کارهای که می توان انجام داد رفتن به یک مرکز خرید و بازدید از بوتیک ها و مغازه های ان جا است. خرید کردن و گشت و گزار در بازار و پاساژهای لوکس از بهترین تفریح ها برای خانم ها است و از قوی ترین گزینه ها برای خانم ها به حساب می آیند. البته بسیاری از بوتیک ها با مجهز شدن به فناوری های روز و ارائه خدمات نوین شما را شگفت زده خواهند کرد پس جای نگرانی نیست و شما می توانید یک تفریح خوب و عالی را تجربه کنید. امروزه با وجود فروشگاه های اینترنتی حتی در روزهای تعطیل و خیلی سرد نیز امکان خرید برای همه فراهم شده است.

خرید جهیزیه از برترین فروشگاه های لوازم خانگی : خرید جهیزیه

عکس های زمستانی

داشتن عکس های نامزدی و عروسی یکی از بهترین یادگاری های دوران نامزدی است؛ و از آن جایی که بیشتر زوج ها عکس های عروسی را در فصل های گرم ترجیح می دهند و تابستان و بهار را برای عکس گرفتن انتخاب می کنند، اما قطعا پیشنهاد ما برای شما گرفتن عکس های پرتره در فصل زمستان و پاییز آن هم در دوران تکرار نشدنی نامزدی تجربه ای متفاوت خواهد بود است پس لذت عکس گرفتن در این فصل های رویایی را از دست ندهید و از آن غافل نشوید

بهترین آتلیه عروس در تهران : آتلیه عروس