کوچکتر نشان دادن بینی با آرایش

آرایش بینی  , کوچکتر نشان دادن بینی با آرایش : با به وجود آمدن سبک ها و متد های جدید ارایشی شما می توانید تغییراتی را در صورتتان ایجاد کنید تغییراتی که چهره شما را بعد از آرایش کاملا جذاب می کند یکی از این تغییرات این است که شما صاحب هر مدل بینی که باشید می توانید با اعمال تغییر روی آن تبدیل به یک بینی کوچکتر کنید. پس متوجه شدیدی که در روش های جدید ارایشی شما خیلی راحت می توانید به وسیله لوازم آرایش و گریم صورت، بینی خودتان را کوچکتر نشان دهید.

کوچکتر نشان دادن بینی با آرایش

با آرایش صحیح می توان بینی را اصلاح کرد

شما برای انجام این تغییر اولین کاری که باید انجام دهید صورتتان را با آب ولرم کامل بشویید و آن را خشک کنید و در ادامه با استفاده از کرم مرطوب کننده صورتتان را مرطوب کنید اما توجه داشته باشید که زیاد مرطوب نشود. وسپس با کرم پودر بپوشانید به این صورت که مقداری کرم پودر مورد نظر خود تان را روی پد بریزید حتما دقت داشته باشید که مقدار کرم پودر تان نباید زیاد باشد؛ و کرم پودر را کاملا روی سطح پوست تان یک دست پخش کنید. معمولا کرم پودر زدن را بهتر است از قسمت پیشانی شروع کنید و جز ابروها تمام صوت را تا چانه کرم بزنید. حتما باید کرم پودر کاملا روی سطح پوست صورتتان خوابیده باشد.

بیشتر بخوانید : آرایشگاه عروس

در مرحله دوم شما برای اینکه فرم دقیق بینی خود را ببینید مقابل ایینه بایستید و فرم دقیق آن را برای انجام گریم تشخیص دهید زیرا ما در این مقاله برای هر فرم بینی روش خاصی از گریم را برایتان اموزش می دهیم. توجه داشته باشید که در گریم هدف ما ایجاد خطای دید است و شما با این متد ها در واقع روی بینی خودتان یک نوع خطای دید برای مخاطب ایجاد می کنید و بعد از پاک شدن آرایش تان همه چیز دوباره به حالت اول برمی گردد.

مطالعه کنید :   زیبایی ناخن با پدیکور و مانیکور

آرایش انواع بینی :

  • بینی پهن
  • بینی کج
  • بینی کوتاه
  • بینی بلند
  • بینی دراز
  • بینی قوزدار

بینی پهن :

شما اگر بینی پهن دارید اصلا نگران نباشید شما برای رفع این مشکل نیاز به دو رنگ سایه چشم تیره و روشن نزدیک به رنگ پوست تان را دارید. پس از اینکه این ۲ نوع سایه را تهیه کردید طبق روش ما با استفاده از سایه تیره باید کناره های بینی تان را سایه ی تیره بزنید توجه کنید که رنگ سایه ی شما باید تیره تر از رنگ آرایشتان باشد و سپس روی قسمت دیگر بینی از بالا به پایین یعنی قسمت پل بینی از یک پودر رنگ روشن استفاده کنید این کار برای برجسته کردن بینی است.

آرایش بینی

بینی کج :

برای رفع کجی و انحراف بینی خودتان دقیقا مثل روش بینی پهن عمل می کنید با این تفاوت که در بینی کج باید روی پل بینی خود از پودر خیلی روشن استفاده نکنید، یا اصلا پودر سایه نزنید و یا از پودری که کمی تیره باشد نه زیاد استفاده کنید.

بینی کوتاه :

در این شکل از گریم بینی باید به رنگ کرم پودرتان توجه کنید چون در این جا برای گریم به یک سایه یک درجه تیره تر از کرم روی پوست تان نیاز دارید. دوخط موازی روی بینی تان می کشید نا گفته نماند که این دو خط را برای همه بینی ها می کشید. منظور از قسمتی که ۲ خط موازی بکشید در واقع این دو خط، همان خطهای استخوان بینی هست که زیر هردو ابرو قرار دارند و تا سوراخ های بینی امتداد دارند. پس شما برای داشتن بینی بلند تراز حالت الان صورتتان باید این دو خط را نزدیکتر از آن چیزی که هست بکشید و با یک قلم مو زیر بینی تان را یک درجه روشن تر از پوست صورتمان، روشن کنید.

مطالعه کنید :   پاکسازی صورت قبل آرایش

بینی بلند :

در این گریم هدف ما کوتاه نشان دادن بینی است پس این بار برای کوتاه نشان دادن بینی باید بر عکس را مرحله قبل عمل کنیم؛ یعنی به این صورت که دو خط موازی بینی را دورتر از حد خودش می کشید تا با این کار بینی تان پهن به نظر بیاید؛ و با استفاده از یک سایه تیره رنگ، زیر بینی را تیره می کنید تابا این کار مقداری از بلندیش کم کنید، اگر نوک بینی شما حالت رو به پایین دارد بهتر است که آن را تیره کنید تا خطای دید ایجاد کنیم.

مطالعه کنید : سالن زیبایی عروس

بینی دراز :

در رفع مشکل برای بینی های دراز شما به یک سایه تیره تر از آرایش صورتتان نیاز دارید. پس گفتیم که رفع این مشکل نیاز به یک سایه ی تیره و نحوه کشیدن آن به این شکل که کشیدن آن روی نوک و زیر نوک بینی و بین دو سوراخ های بینی انجام می شود.

بینی قوزدار :

این روش گریم بینی هم مثل روش های که گفتیم باید از ۲ خط موازی روی بینی شروع کنیم، ما این دو خط رو کمی دور می کشیم توجه کنید که در این مدل بینی خط ها را با کمی فاصله می کشید زیرا که بینی های قوزدار دو خط بینی شان به هم نزدیکتر است پس ما این دو خط را کمی دور می کنیم و قسمت وسط بینی یعنی (مابین دو خط) را از سایه یک درجه روشن تر از پوست صورتمان می زنیم توجه داشته باشید که ما در گریم حق نداریم سطوح را تیره کنیم پس نباید برای بینی قوز دار وسط بینی رو تیره کنیم.

مطالعه کنید :   آرایش صورت مخصوص مهمانی ها

گرد نشان دادن نوک بینی

این نوع گریم بیشتر برای کسانی است که نوک بینی آن ها باریک است و می خواهند که نوک بینی آنها گرد نشان داده بشود. در این روش و برای گرد شدن آن دو خط موازی را کمی دورتر از حد معمول همیشگی روی بینی می کشیم و وسط این دو خط را روشن می کنیم و یک هلال گرد روی نوک بینی با یک قلم موی تیره ایجاد می کنیم. باید داخل هلال گرد را با یک قلم موی روشن پر کنید و با استفاده از قلم موی تیره رنگی که هلال را کشید آن را به سمت پایین بینی فید کنید با این کار شما خط های به وجود آمده را محو می کنید و نوک بینی شما گرد می شود.