چگونه برای ماه عسل چمدان را ببندیم؟

چگونه برای ماه عسل چمدان را ببندیم؟ : سفر و مسافرت همیشه حال آدم را خوب می کند و همین که اسم سفر به گوشان می خورد فورا به سراغ بزرگترین چمدان می رویم. بیشتر افراد چمدان هایشان را با انبوهی از وسایل و لباس پر می کنند و هر چیزی که به دست شان می رسد را داخل چمدان می ریزید. نباید فراموش کنیم که قرار نیست اسباب کشی کنید و فقط قرار است که تنها برای مدت کوتاهی به مسافرت بروید.

ماه عسل

این مشکل فقط برای خانم ها نیست بلکه بیشتر آقایان دوست دارند همه وسایل ورزشی و تفریحی شان را همراه خود ببرند و خانم ها هم که دلشان نمی آید از بین هزار و یک رقم کرم و لوسیون و شامپو و محصول بهداشتی که روی میز آرایششان هست، چندتا را انتخاب کنند ما در این مقاله برای اینکه شما در سفر مخصوصا زوج های جوان در ماه عسل دچار این مشکلات نشوید راه کار های یک مسافرت با چمدان های جمع و جور و راه های اینکه چگونه از شر این وسایل اضافی راحت شوید را برایتان به طور کامل شرح داده ایم.

معرفی بهترین تورهای ماه عسل در : تور ماه عسل

کیف ها

معمولا بیشتر افراد از اینکه وسایلشان را در یک چمدان بزرگ پر کنند و با خود حمل کنند ناراضی هستند و برعکس خیلی از افراد هم از به همراه داشتن کیف و ساک دستی در سفر خودداری میکنند، اما پیشنهاد ما به شمااین است که شما بهتر است حتما دو ساک در اندازه های متفاوت به همراه خود داشته باشید؛ یک چمدان کوچک که راحت بتوانید آن را همراه خود داخل هواپیما یا ماشین داشته باشید و یک ساک بزرگ که موقع خرید این ساک بزرگ خیلی به کارتان خواهد آمد. پیشنهاد ما برای ماه عسل کیفهای بندی که فضای زیادی برای جدا دادن انواع لباسها دارند،

انتخاب خیلی مناسب و خوبی است. البته جز این ساک ها چمدان های کوچکی هم هستند که بسیار جادار هستند و کلی جیب کوچک و بزرگ برای قرار دادن لپ تاپ، کلاه، عینک و وسایل دیگر دارند. همان طور که گفتیم چمدان های جادار مزیت های منحصر به خود را دارد برای هر وسیله ای یک جیب قرار دارد حتی برای گذاشتن اسناد و مدارک لازم نباید فراموش کنید که برای قسمت هایی که اسناد و مدارک را در آن قرار می دهید از قفل استفاده کنید.

این کار خیال شما را راحت می کند و نیازی نیست هر چند لحظه چمدانتان را چک کنید. هر چقدر هم که شما دقیق ومنظم هم که باشید احتمال گمشدن وسیله هایتان هست پس شما بهتر است که یک کیف زاپاس همراهتان داشته باشید و در آن تعدادی لباس راحتی، دارو های مورد نیاز و مواردی از این دست را قرار دهید تا در صورت گم شدن چمدان اصلی بتوانید یک شبانه روز را سپری کنید.

لوازم اصلی

معمولا بیشتر افراد برای اینکه در بستن و چمدان خودشان چیزی از قلم نیندازند قبل از انجام کاری شروع به تهیه یک لیست از موارد ضروری و مورد نیاز برای سفر می کنند زیرا این کار باعث سهولت در انجام این امر می شود و زمان کمتری را هم می گیرد انسان های منظم همیشه با این برنامه ریزی ها کار های خودشان را انجام می دهند. یک هفته قبل از سفر هم می تواند برای تهیه یک لیست کافی باشد، زیرا تهیه و قراردادن بسیازی از وسایل کمتر از چشم به هم زدن وقت می گیرد.

وقتی نوبت لباس راحتی ها است سعی کنید که از لباس هایی که فکر می کنید بیشتر استفاده دارند یک جفت تهیه کنید تا در صورت کثیف شدن با مشکلات زمان بر رو به رو نشوید برای جلوگیری از چروک شدن لباس ها، لباس های نازک را هرچقدر می توانید کمتر تا کنید؛ مثلا می توانید آنها را از نیمه تا کنید با این کار هم فضای بیشتری دارید هم لباستان خیلی چروک نمی شود.

سعی کنید از کفش های اسپرت و راحت در سفر استفاده کنید اگر مقصدتان منطقه گردشگری کوه و پیاده روی باشد کفش مخصوص پیاده روی و کوهنوردی را هم فراموش نکنید، اگر کفش ها را در چمدانتان می خواهید جا دهید حتما با لباسهای کوچک و کم حجم مانند جوراب ها پرکنید. این کار باعث می شود که شکل و فرم کفش ها خراب نشوند و هم جایی برای لباسهای کوچکتان پیدا کرده اید.

وسایل کمکی

امروزه ابزار های ظریف و پرکاربرد جای ابزار های بزرگ و جا گیر را گرفته است ابزار هایی که امروزه طراحی شده است می تواند به راحتی بسیاری از مشکلات ما را برطرف کند. چاقو های چند کاره نمونه هایی از این موارد هستند که هر جایی ممکن است مورد نیاز ما باشد و این چاقو ها بخاطر نوع طراحی شان و کم جا بودن شان می تواند بسته به نوع مکانی که برای تور ماه عسل لحظه آخری خود انتخاب می کنید، این ابزار هم می تواند به دردتان بخورد. بهتر است که یک کیسه برای قرار دادن اسباب و وسایل حمام در نظر داشته باشید.

سعی کنید که در مرکز چمدان باشد که خیلی بهتر است چون در این صورت لوازم داخل کیفها از ضربه هایی که در اثر فشار به گوشه و کنار چمدان می آید در امان هستند. شما برای احتیاط بیشتر می توانید ظرف شامپو را در کیسه ای محکم ببندید. با این کار به همسرتان نشان می دهید که چقدر خوب چمدان می چینید و چقدر منظم همه چیز را جمع بندی کردید.

محصولات آرایشی بهداشتی

لوازم ارایشی و بهداشتی جز وسایل هایی هست که همیشه باید در دسترس باشد مسلم است که مثل تمام عروس خانم ها از طرفداران وسایل آرایشی هستید و دوست دارید تا تمام لوازم میکاپ هایتان را با خودتان ببرید اما بههتر است که وسایل آرایشی را به دو یا سه محصول محدود کنید یک خط چشم مناسب، یک عطر ملایم و محصولات مو چیز هایی است نباید فراموش کنید اما از همه مهم تر کرم ضد آفتاب است. قطعا شما مایل هستید بهترین ظاهر را در ماه عسل داشته باشید، اما فراموش نکنید که محصولات مورد نظر شما در طول سفر حساسیت زا نباشد.

معرفی برترین آرایشگاه عروسی تهران : آرایشگاه عروس

لوازم اضافی

در بستن چمدان خود دقت کنید که حتما دارو هایتان را در دسترس بگذارید و به هیچ وجه داروهای خود را فراموش نکنید. برای محکم کاری حتما آسپرین، تعدادی مسکن را با خودتان همراه داشته باشید. اگر برای ماه عسل به مکان های باز و جنگلی می روید حتما پماد های ضد نیش حشرات را همراه خود داشته باشید. بسته های دستمال کاغذی کوچک هم بهتر است که در کیف دستی خودتان داشته باشید همراه داشتن این وسایل ها بسیار مهم خواهند بود. ممکن است که در بین مسیر خرید های لازم شود که انجام دهید پس بهتر است که علاوه بر این مقداری پولی که در کارت دارید پول نقد هم داشته باشید تا اگر دستگاه ای تی ام نبود دچار مشکل نشوید و بتوانید راحت خرید کنید.