ویژگی های باغ عروسی

ویژگی های باغ عروسی : امروزه دیده می شود که زوج های جوان علاقه بسیار شدیدی دارند که مراسم عروسی آنها در باغ برگزار شود به طوری که انتخاب یک باغ عروسی مناسب یکی از مهمترین برنامه های عروس و داماد های جوان شده است و قابل توجه است که اخیرا مراسمات بیشتری در باغ عروسی ها برگزار شده است . باغ و تالار های عروسی ویژگی های زیادی دارند که در اینجا فقط به چند ویژگی اینها اشاره می کنیم.

ویژگی های باغ عروسی

نکاتی در مورد باغ عروسی

موقعیت باغ عروسی و داشتن پارکینگ :

در کل معیاری که برای انتخاب محل عروسی مهمتر است این است که دسترسی به آن آسان باشد که این مورد باغ را نیز شامل می شود. باغ عروسی که انتخاب می شود باید دارای پارکینگی مناسب و نزیدک به باغ باشد تا وقتی مهمانان این مسیر را طی می کنند خسته و کلافه نشوند و با خشنودی در مهمانی حاضر باشند. باغ عروسی شما حتما باید به محل آرایشگاه و آتلیه عکاسی نیز نزدیک باشد چون که شما باید این مسیر ها را طی کنید و اگر این مسیر طولانی باشد نمی توانید به موقع در مجلس عروسی خود حاضر باشید.

انتخاب بهترین باغ تالار عروسی در تهران : باغ تالار عروسی

روکش صندلی و میز شام عروسی:

روکش صندلی ها و میزها باید تمیز بوده و رنگ و جنسی خوب داشته باشند و این امر بسیار مهم است. در انتخاب این موردها باید دقت کافی داشت و همچنین آنها را با آرایشی جالب باید در سالن ها چید.

در سالن های پذیرایی برای زیبا شدن مجلس میزی جداگانه برای شام عروس و داماد ها قرار می دهند و آن را با شمع و گل می آرایند که در عکاسی و فیلمبرداری نیز ثبت می شود و شبی رویایی برای زوج ها خواهد بود.

مطالعه کنید :   تالار عروسی برای تعداد مهمان کم

طراحی و دیزاین باغ عروسی

باغ عروسی

یک باغ عروسی زیبا و با شکوه دارای یک طراحی و دیزاین بسیار زیبا باید باشد . متخصصین طراحی دکوراسیون و مدیر تشریفات با تجربه می تواند یک باغ شیک و مجلل را برای برگزاری یک مراسم عروسی با شکوه و به یاد ماندنی فراهم سازد.