ورود عروس و داماد و ایده های جالب برای آن

ورود عروس و داماد و ایده های جالب برای آن : تیم تشریفات مجالس با تجربه و مهارتی که دارند ورودی عروس و داماد را به صورت جالب و جذابی تزئین می کنند که این کار اهمیت ویژه ای دارد. این امر بدیهی است که شب عروسی برای زوج های جوان یک شب رویایی و به یادماندنی است. اخیرا بازار مراسمات عروسی به حدی گرم می باشد که اکثر عروس و دامادها تمام تلاش خود را برای دادن ایده های بهتر انجام می دهند تا جشن عروسی متفاوت و جالبتر از دیگران داشته باشند. ایده های بسیاری برای این کار وجود دارد که با پیاده کردن آن در مراسم عروسی می توان جشنی به یادماندی از خود به جای گذاشت.

ورودی باغ عروسی

ما سعی داریم در این مقاله برای زوج های عزیز ایده های جالب و البته تازه ای را برای ورود به مجلس عروسی ارائه دهیم که امیدواریم مطالبی جذاب و پرمحتوا داشته باشیم.

معرفی بهترین تشریفات عروسی و خدمات مجالس در تهران : خدمات مجالس

قبل از هر اقدامی برای این کار ، شما می توانید با کادر باغ عروسی یا تالاری که برای مراسم عروسی خود رزرو کرده اید مشورت کنید . صددرصد آنها راه کارهایی جالب برای شما پیشنهاد خواهند داد و گاهی نیز خودشان برای ورود عروس و داماد ها ایده هایی دارند که پیاده خواهند کرد ولی اگر ایده ای را که می دهند مورد دلخواهتان نباشد می توانید خود دست بکار شوید و ایده و فکری که در سر دارید به آنها بازگو کنید و آنها به صورت زیبا برای شما پیاده کنند.

مطالعه کنید :   بررسی مهمترین نکات تشریفات عروسی

نابترین ایده ها برای جالبتر شدن ورود عروس و داماد

قبل از اینکه به ایده هایی برای ورود عروس داماد فکر کنیم باید به محل ورود و مسیری که زوجها برای ورود به مجلس طی می کنند توجه کنیم و متناسب با آن مسیر ایده هایی را طراحی کنیم. قطعا در باغ یا تالار مورد نظر فضایی برای اینکار از قبل طراحی کرده است شما می توانید در این فضا ایده های جالب و خلاقانه خود را اجرا کنید. اگر مسیر ورودی عروس داماد ها جایی بزرگ و جادار باشد می توانید آنجا را با گل آرایی تبدیل به مسیری رمانتیک و عاشقانه کنید به طور مثال می توانید مسیر را از گلبرگ متناسب با رنگ لباس عروس یا تم تالار پر کنید. در کنار این ها می توان اطراف مسیر را از شمع و بادکنک نیز بچینیم که ایده ای خوب و جالب هست تا مسیر ورودی بسیار زیبا شود.

ورود عروس و داماد

یکی دیگر از پیشنهاد های ما نور پردازی و نور افشانی است که امروزه نیز طرفداران زیادی به خود جلب کرده است. یکی دیگر از مواردی که هست ایجاد آتش بازی است که در ورود عروس و داماد ها اجرا می شود و توجه تمام حضار در مراسم را به خود جلب می کند.

ورود عروس و داماد در باغ عروسی یا تالار

موارد فوق برای باغ یا تالار هایی است که برای ورود عروس و داماد ها فضای خاصی دارند و شما می توانید کار های پسشنهادی را در آن فضا اجرا کنید . اگر باغ یا تالار شما کوچک باشد و این فضای ویژه را نداشته باشد اصلا نگران این مورد نباشید زیرا که شما می توانید تمام این ایده هارا با کمی تغییرات در محلی که برای مراسم دارید اجرا کنید. برای مثال ؛ شما می توانی با تور و گلبرگ خودتان مسیری مشخص کنید که مهمانان نیز متوجه بشوند که این جا مخصوص ورود عروس و داماد می باشد.

بخوانید : بهترین تالار عروسی تهران

حضور ساقدوش ها

ساقدوش ها می توانند نظم وترتیب خاصی به مجلس عروسی بدهند و نقش بسیار مهمی نیز در این امر دارند. خوشبختانه امروزه حضور ساقدوش ها در مجالس عروسی بسیار مد شده و اکثر افراد نیز از این امر استقبال می کنند و باعث جالب شدن عروسی ها می شوند. ساقدوش ها قبل از ورود عروس و داماد فضا را برای آنها آماده می کنند و از مهمانان عزیز می خواهند که به احترام ورود عروس و داماد سکوت را رعایت فرمایند. به عنوان مثال ساقدوش ها می توانند به مهمانان را قبل از ورود عروس داماد به سر جاهای خود راهنمایی کنند و یا از آنها بخواهند با ترتیب خاصی در مسیر ورود عروس و داماد ها بایستند که در این صورت می توانند در دست خود شمع نگه دارند که بسیار فضا را رمانتیک خواهد کرد. معمولا ساقدوش ها بعد از ورود عروس و داماد گلریزان می کنند.