مزایای برگزاری عروسی در باغ تالار

مزایای برگزاری عروسی در باغ تالار , برگزاری عروسی در باغ تالار عروسی چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ : برخی از زوج های عزیز علاقه مند هستند که مراسم عروسی خود را در باغ برگزار کنند واین ممکن است برای بعضی ها جای سوال باشد که علت این علاقه انها چیست؟وبه چه دلیل اصرار دارند تا مراسم عروسی خود را در باغ برگزار کنند.

مزایای برگزاری عروسی در باغ تالار

یکی از علت های این مسئله می تواند این باشد که برپایی جشن عروسی در باغ امکانات فراوانی را برای عروس و داماد در بر داردبه این وسیله دیگر انها لازم نیست که نگران سروصدای زیاد باشندوهمین طور پذیرایی کردن از مهمانان برای انها کار سهل و  آسانی خواهد شد و نیازی به نظافت خاص انجا نیست و لازم نیست که هی به خود استرس وارد کنند که ممکن است درو دیوارها کثیف شود.

واما فواید برگزاری عروسی در باغ تالار یا تالار عروسی

دور بودن از شلوغی شهر و موقعیت مکانی باغ :

بیشتر باغ تالار های عروسی در بیرون از شهر بنا شده اندوواز سر وصدا وشلوغی شهر دورندوومیهمانان ما در هنگام رفت وامد به انجا با ترافیک های سنگین داخل شهر روبه رونخواهند شد.ولی باید به این نکته توجه داشته باشیم که باغ عروسی خود را نباید در یک جای پرت انتخاب کنیم .چون در این صورت پیدا کردن ادرس باغ وهمین طور رفت وامد برای میهمانان کار بسیار سختی می شود وانها را خسته وکلافه می کند.

تالار عروسی

و از مزایای دیگر گرفتن عروسی در باغ می تواند این باشد که شما دیگر نیازی نیست که نگران بلندی صدای موزیک وایجاد سر وصدای زیاد والودگی صوتی باشید بلکه می توانید با هر صدایی که خواستید موزیک پخش کنید.چون کسی به این کار شما اعتراز نخواهد کرد.وشما می توانید با خاطری اسوده برای خود یک شب وجشن به یاد ماندنی وزیبا را داشته باشید.وخود ومهمانانتان از ان لذت ببرید.

مطالعه کنید : باغ تالار عروسی تهران

نداشتن محدودیت مکان و وسعت باغ تالار عروسی :

باغ های عروسی نسبت به تالار های عروسی معمولا وسعت بیشتری دارا می باشند وبرای همین میهمانان می توانند در باغ ها راحتر رفت وامد کنند واین بزرگی مکان عروسی به انها اجازه میدهد که بهتر وراحتر رقص وپای کوبی کنند.واز انجایی که جایگاه عروس وداماد دروسط میهمانان است انها به همه ی مجلس احاطه دارندوتمام جشن در دید انها است وانها می توانند بر همه جای ان نظارت کنند.وبرای مهمانان این امکان وجود دارد که در هر جایی که خواستند بنشینند و نیازی نیست که به هم فشرده باشند واین گونه مجلس خلوت تر دیده شده وبه راحتی می شودکارهایی مانند پذیرایی از مهمانان را انجام داد.

مطالعه کنید :   تکنیک انتخاب تالار عروسی

نبودن نگرانی از بابت تمیزی باغ عروسی :

از دیگر مزایای مفید عروسی در باغ این می تواند باشد که عروس وداماد وخانواده ها دیگر نگران و دلواپس کثیفی کف ودیوارها نیستند وخیالشان از این بابت راحت است واین اسودگی خیال برایشان یک نعمت بزرگی است چون با خیال راحت بهتر می توانند به مراسم ودیگر کارهای خود برسند و از عروسی خود تمام وکمال لذت ببرند.ومعمولا در باغ ها در کنار هر میزی یک سطل زباله قرار می دهند تا میهمانان اشغال ها را در داخل انها جمع اوری کنند ویکی از خدمت کارها نیز بر میز میهمانان نظارت دارد تا در صورت کثیفی انها را پاک کندو.به نظافت انها برسد.

راحت بودن پذیرایی از مهمانان در باغ تالار عروسی:

هنگام برگزاری جشن در باغ عروسی چون فضای باغ بزرگ است ما می توانیم از میز هایی در سایز بزرگ برای مهمانان استفاده کنیم واین بزرگی میز ها برای نا می تواند یک امتیاز باشد زیرا موجب خواهد شد که وسایل تزیینی وپذیرایی به خوبی روی انها جای شود وقرار گیرد واین کار را برای افرادی که وظیفه ی پذیرایی را به عهده دارند اسان خواهد کرد چون دیگر مثل سالن عروسی لازم نیست که نگران جا شدن و یا نشدن وسایل پذیرایی روی میزها باشند.چون در سالن های عروسی فضا کمتر است پس از میز های کوچک برای میهمانان استفاده می شود.تا رفت وامد اسان شود.

باغ عروسی

در دید بودن میهمانان برای عروس وداماد:

چون در باغ عروسی جایگاه عروس وداماد در وسط میهمانان قرار دارد وباغ دارای یک فضای باز است پس انها می توانند همه ی میهمانان عروسی خود را ببینندو به راحتی بر سر میزهای انها حاضر شوند واز نزدیک به انها خوش امد بگویند.وبر پذیرایی ها از نزدیک نظارت کنند تا خیالشان اسوده شود که همه ی میهمانان به خوبی پذیرایی می شوند.

مطالعه کنید :   نکاتی در مورد انتخاب تالار عروسی

نیاز کمتر باغ عروسی نسبت به تالار به تزئین:

باغ عروسی نسبت به تالار عروسی نیاز کمتری به تزیین دارد ونیاز نیست که باغ را نیز مانند تالار تزیین کرد ومعمولا هزینه ی کمتری در باغ برای این امر صرف می شود .در باغ معمولا تزییناتی از قبیل چراغانی کردن باغ وبستن ریسه ونور پردازی وگل ارایی انجام می شود ونیازی نیست که در تزیین ان مانند تالار حساسیت به خرج دادولی ما باید از وسایل مختلف ومتنوع برای زیبا سازی ان استفاده کنیم.

داشتن جای پارک به اندازه ی کافی:

واما مزیت دیگر برپا کردن جشن عروسی در باغ عروسی این می تواند باشد که این امکان برای مهمانان وجود دارد که خودروهای خود را به راحتی در جایی از باغ که برای این کار اختصاص داده شده است پارک کنند وپیدا کردن جای پارک انها را خسته نکند.وریلکس بتوانند در عروسی حضور داشته باشند واز عروسی لذت ببرند. ودر انجا رقص وپای کوبی کنند.ولی در تالارها ودر داخل شهر معمولا پارکینگ ها دارای محدودیت هستند واین امر مهمانان را خسته وکلافه می کند موجب می شود در جشن زیاد سر حال نباشند.وکمی خسته به نظر برسند.

گرفتن فیلم عروسی به یاد ماندنی:

چون باغ تالار عروسی دارای یک فضای زیبا ودل باز است اگر گروه فیلم برداری شما کمی خلاقیت به خرج دهند می توانند یک فیلم بسیار زیبا وقشنگ با مناظر زیبای باغ از عروسی شما تهیه کنند که بعدا همیشه از تماشای ان لذت ببرید و مسرور شوید یکی از این ایده ها که فیلم بردار می تواند داشته باشد قدم زدن عروس و داماد باهم در باغ می تواند باشد که باهم در حال صحبت کردن هستند ویا در حال میوه خوردن. وهمین طور مناظر زیبا وطبیعت باغ بخصوص اگر عروسی در فصل بهار برگزار شود می توانند برای گرفتن عکس های قشنگ از عروس وداماد ومیهمانان سوزه ی مناسبی باشند.

مطالعه کنید :   انتخاب تالار عروسی و باغ تالار عروسی مناسب و در خور

بیشتر بخوانید : فیلمبرداری و عکاسی عروس

توصیه ما به شما عزیزانی که قصد برپایی جشن عروسی خود به همین زودی هارادارید این است که مطالب گفته شده در بالا را حتما مطالعه کنید وان را در جشن عروسی خود به کار گیرید.تا جشن جذاب وبه یاد ماندنی تری داشته باشید.


 عروس سیتی  |  وب سایت راهنمای عروسی