علل افزایش هزینه های مراسم عروسی

علل افزایش هزینه های مراسم عروسی : زوج های جوان معمولا دغدعه ی هزینه ی برگزاری مراسم عروسی خود را دارند زیرا به اسانی نمی توان از هزینه های ان گذشت.این هزینه ها شامل مواردی مانند تزیین ماشین عروس ویا اجاره ی باغ تالار عروسی ویا لباس عروس وهزینه ی پذیرایی از میهمانان ویا آرایشگاه و…میباشد به طور یقین همه ی این هزینه ها یکی از مهمترین دغدغه های ذهنی همه ی عروس وداماد های عزیز است بنابراین ما در اینجا سعی میکنیم دلایلی را که موجب میشوند تا هزینه ی عروسی شما بسیار بالا روند وشما نتوانید از پس ان هزینه ها به راحتی برایید برای شما ذکر کنیم.تا شما با دانستن ان بتوانید انها را جذف کنید.

علل افزایش هزینه های مراسم عروسی

تعداد میهمانان در عروسی

به طور حتم تعداد میهمانان شما در عروسی مهمترین مسئله ی است که هزینه ی عروسی را تعیین میکند بنابراین شما باید در تهیه ی لیست میهمانان عروسی خود بیشتر سعی کنید که فامیل واقوام ونزدیکان را در اولویت قرار دهید واز دعوت آشنایان دور که حتی مدت ها است با انها هیچ ارتباطی نداریدواصلا ان ها را نمی بینید صرف نظر کنید حتی سعی کنید که دوستان خود را نیز اولویت بندی کنید و بیشتر ان دوستانی را که روی انها حساس هستید وبا انها ارتباط نزدیکی دارید را دعوت کنید .زیرا در سالن عروسی شما که مراسم در حال برگزاری است مهمترین چیزی که مقدار هزینه ی انجا را تعیین میکند تعداد میهمانان است چون هر چه تعداد مهمانان شما بیشتر باشد میوه وشیرینی وغذایی هم که سرو میشود بیشتر خواهد بود.وهزینه ها را افزایش خواهد داد پس کوشش کنید که بیش از اندازه ی لازم میهمان دعوت نکنید.

مطالعه کنید :   راه کاری هایی برای صرفه جویی در هزینه عروسی

گل ارایی تالار عروسی

چنان چه بخواهیدطراحان گل ارایی تالار شما را در حد وسیع وبسیار با شکوه انجام دهند این را بدانید که هزینه ی بسیار زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. پس بنابراین سعی کنید وقتی به سایت های تشریفات عروسی مراجعه میکنید تحت تاثیر قرار نگرفته وبیش اندازه گل ارایی نکنید وبیشتر جاهایی از تالار را که زیاد مورد توجه است را گل ارایی کنید وبرای جاهای غیر ضروری از شمع استفاده کنید.

بهترین باغ تالار های عروسی در تهران : باغ تالار عروسی

دسر و متنوع بودن ان

تنوع ونوع دسرهایی که شما میخواهید برای میهمانانتان سرو شود نیز یکی دیگر از موارد هزینه بر برای شما می تواند باشد.پس سعی کنید که زیاد از دسر های گران قیمت استفاده نکنید وتنوع ان را زیاد بالا نبرید تا بتوانید هزینه ها را مقداری کنترل کنید.

کارت عروسی

معمولا کارت های عروسی الکترونیکی و کارت های عروسی قدیمی گران قیمت هستند و هزینه ی زیادی را روی دست عروس و داماد میگزارند.پس بهتر ان است که عروس و داماد عزیز خلاقیت به خرج داده و سعی کنند که کارت عروسی خود را خودشان طراحی کنند تا هزینه ی زیادی برایشان در بر نداشته باشد.

انتخاب کیک عروسی

از ان جایی که کیک عروسی جزو تشریفات ضروری عروسی نیست پس شما می توانید برای کاهش هزینه ی کیک سعی کنید ان را به صورت تزیین نشده سفارش دهید ویا برای تزیین ان میتوانید به جای گل های شکری وگران قیمت از گل های طبیعی برای این کار استفاده کنید.وبا این روش زیبایی کیک خود را دوچندان کنید. و کیک را پر از خامه وانواع مغزها نکنید.وان را تا حدودی ساده سفارش دهید.

مطالعه کنید :   جشن نامزدی ایرانی وآداب و رسوم برگزاری آن

هزینه ی اجاره ماشین عروس

بیش از اندازه تلاش نکنید که برای بردن عروس از ماشین های گران قیمت ومد روز استفاده کنید ویک ماشین با برند معمولی نیز برای این کار میتواند کافی باشد .چون این مسئله برای میهمانان واطرافیان چندان مهم نیست وانها زیاد اهمیت نمی دهند که شما با چه ماشینی عروس میبرید پس برای خود زیاد هزینه تراشی نکنید.

موسسات اجاره خودرو : اجاره ماشین عروس