انواع کرم پودر

اصلی ترین مواد آرایش یعنی کرم پودر : از انجایی که کرم پودر یکی از اصلی ترین مواد آرایشی است به طور حتم آرایش بدون کرم پودر بی فایده بوده واصلا قشنگ به نظر نخواهد رسید . زیرا یک زیر سازی متناسب میتواند پوست شما را بسیار زیباتر نشان بدهد چون در استفاده از کرم پودر هدف این است که پوست در عین حال که صاف شده ولکه های ان محو شود حالت یک دستی پیدا کند.وهمین طور باید یک کرم پودر با رنگ متناسب را برای پوست خود انتخاب کنیم تا ارایش ما زیباتر جلوه کند .

کرم پودر

اغلب کرم پودرها در شکل ها وطرح های متفاوتی تولید شده وبه مصرف کنندگان ارزه میشوند.

برترین آرایشگاه های عروسی در تهران : آرایشگاه عروس

نوع مایع:

بیشتر خانم ها تمایل ددارند که از کرم پودر های مایع در ارایش خود استفاده کنند.زیرا این کرم پودرها نسبت به پنکک ها پوشش خوبی دارند به خصوص برای پوست های خشک ونرمال.مواد اصلی این کرم پودرها اکثرا املوسیونی است که از از اب وروغن تشکیل شده وبه راحتی در پوست پخش میشود وفرد در پوست خود اصلا احساس سنگینی نمیکند.

نوع روغنی:

این نوع کرم پودرها برای پوست های خشک بسیار متناسب هستند زیرا در عین حال که بسیارمرطوب و غنی هستنند دارای بافت سنگینی نیز میباشند .ولی باید در استفاده از انها اطمینان حاصل شود که خوب جذب پوست شوند.وهمچنین موقع استفاده از انها باید ان را به خوبی تکان داد تا مواد روغنی ان با مواد رنگیش مخلوط شوند.

نوع کرمی :

چنان که پوستی دارای لکه وناصافی است ما میتوانیم برای مخفی کردن این لکه ها وناصافی ها از این نوع کرم پودر ها استفاده کنیم زیرا دارای مایع سنگینی هستند وپوشانندگی زیادی دارند.

مطالعه کنید :   کاشت ناخن , هزینه و قیمت کاشت ناخن

نوع جامد :

کرم پودر های جامد یا همان پنکک ها که زیاد هم معروف هستنند واکثر خانم ها از انها استفاده میکنند در رنگهای مختلفی تهیه میشوند وموقع خریداری بهتر است که رنگ ان را نزیک رنگ پوستمان انتخاب کنیم وهمچنین در استفاده از ان اسفنج و اب به کار بریم.

بخوانید : آرایش عروس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *