اجاره کالسکه عروسی در تهران

اجاره کالسکه عروسی در تهران : در گذشته ها اتوموبیل ها نقش چندانی در زندگی ما نداشته اند و از این رو نیز هیچ عروس دامادی با پیاده به خانه بخت نمی رفتند . زوج های جوان با اسب و کالسکه به خانه هایشان می رفتند و زندگی خود را آغاز می کردند. همیشه انتخاب یک مرکب برای عروس و داماد های تازه آنها را دچار چالش و مشکل کرده است.

اجاره کالسکه عروسی

سال های زیادی سپری شدند و ماشین جایگزین اسب و کالسکه شد اما در ابتدای کار تنوع ماشین ها اینقدر زیاد نبود و در یک فامیلو طایفه شاید یک یا دو ماشین وجود داشت که تمام زوج های جوان آن طایفه را به خانه بخت می برد.

ولی امروزه پیشرفت های بسیاری در همه زمینه ها بخصوص ماشین شده است و تنوع های بسیاری از ماشین وجود دارد که در این صورت انتخاب ماشین عروس برای عروس و داماد ها بسیار مشکل شده است. در گذشته فقط انتخاب نوع تزئین مهم بود ولی امروزه علاوه بر آن انتخاب نوع ماشین از نوع تزئین مشکلتر هم شده است . کار به جایی رسید که در شب عروسی ماشین عروس اجاره کردند و این مشکل تا حدی رفع شد و اکثرا هم از انتخاب خود راضی بودند. بعد از مدتی برخی افراد برای تنوع رو به ماشین های کلاسیکی و قدیمی کردند تا مراسم عروسی آنها متفاوت باشد اما چندی نگذشت که علاقه اشخاص به این نوع ماشین ها نیز از بین رفت.

انواع ماشین عروس در تهران : اجاره ماشین عروس

انتخاب کالسکه عروسی ، انتخابی رویایی

خیلی جالب و تعجب اور است که اخیرا زمان به عقب برگشته است و افرد دیگر علاقه ای به ماشین ندارند و باز می خواهند از اسب و کالسکه در شب های عروسی استفاده کنند. این کار تقریبا یک امر رویایی می باشد که در یک کالسکه زیبا با چهار اسب سفید به خانه بختتان بروید وزندگیتان را شروع کنید. ولی قانونا حرکت کالسکه در سطح شهر ممنوع شده است و فقط برای عروس داماد ها می توانند از تالار یک مسیر کوتاه را طی کنند و یا در باغ عروسی ها سوار آن بشوند.

مطالعه کنید :   برگزاری عروسی در زمستان؟

اگر به کمی گذشته بر گردید کالسکه عروسی را درشکه می نامیدند که امروزه می تواند یکی از بخش های مهم عروسی باشد که مراسم را بسیار زیبا می کند البته می تواند سورپرایزی عجیب برای فامیل و حتی خود عروس باشد. برای تهیه یک کالسکه عروسی بهتر است از موسسات تشریفات عروسی و خدمات مجالس استفاده کنید. کالسکه جذابیت خاصی برای مراسم عروسی میدهد حتی علاوه بر عروس و داماد مهمانان نیز تحت تاثیر قرار می گیرند و برایشان جذابیت خاصی خواهد داشت.

اجاره کالسکه عروسی

بهترین کار برای زیباتر و متفاوت کردن عکس و فیلم عروسی استفاده از کالسکه است. کالسکه ها معمولا از فرفوژه های فلزی هستند که با یک تا چهار تا اسب کشیده می شوند. بعضی از موسسات خدمات مجالس برای زیباتر و رویایی تر شدن کالسکه را با گل و چراغ تزیین می کنند اگر می خواهید این امر فوق العاده رویایی باشد عروس و داماد می تواند خود کالسکه را برانند.

مسیری که در شب عروسی کالسکه طی می کند تاثیر زیادی در زیباتر شدن کالسکه خواهد داشت معمولا فضایی سبز و گل و گیاهان و همچنین رنگ ها و تزئینات کالسکه همگی در زیبا بودن کالسکه مهم هستند. چون مراسم عروسی در شب اتفاق می افتد باید مسیری را که کالسکه طی می کند با چراغ نوارنی کنیک و بهتر است از چراغ های رنگی نیز استفاده کنیم. در مورد اسب های کالسکه نیز باید بگوییم باید سفید و تمیز باشند که هم در مراسم و هم در فیلم و عکاسی جلوه زیبایی داشته باشند .

مطالعه کنید :   فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی

بعضی از موسسات تشریفات عروسی خودشان دارای کالسکه می باشند و مسیری را برای طی کردن مسیر کالسکه در نظر گرفته اند شما می توانید با مراجعه به این موسسات مراسم عروسی باشکوه و رویایی داشته باشید و بهترین روز زندگیتان را به بهترین شکل ممکن سپری کنید.